sobota, 1 marca 2014

Smaczek z Doliny Radomki

Witam was wiosennie i słonecznie . Dziś mamy 1 marca i piękną słoneczną pogodę za oknami mimo to nie mogłam poprawić sobie nastroju . Więc postanowiłam razem z córką zrobić sesję zdjęciową Smaczkowi z Doliny Radomki , który niedawno otrzymałam do testów. Również obydwie testowałyśmy Smaczek i muszę przyznać , że 5cio litrowe opakowanie w kartoniku dobiega już końca gdyż soczek jest tak pyszny , ze nie sposób mu się oprzeć . 


Opakowanie które tutaj przedstawiam to kartonowe pudełko mieszczące aż 5 litrów naturalnego soku jabłkowego . W środku jest specjalny worek Bag-in-box, który posiada specjalny zawór ( kranik ) do dozowania odpowiedniej ilości soku .  


Sok jabłkowy z gospodarstwa sadowniczego państwa Tomasza i Moniki Bankiewicz to słodziutki sok uzyskany z odmian jabłek przeznaczonych do robienia soków swą słodkość zawdzięcza specjalnej odmianie jabłek deserowych . Jabłonie w gospodarstwie państwa Bankiewiczów prowadzone są według Programu Integrowanej Produkcji przez co uzyskuje się bardzo wysoką jakość i zdrowe jabłka . 


Kranik to świetnie rozwiązanie w Soku z Doliny Radomki praktycznie pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i muszę przyznać że jest  to szalenie wygodne . Wystarczy nacisnąć i nalać odpowiednią ilość soku jabłkowego . 


Smaczek z Doliny Radomki składa się w 100% z soku jabłkowego bez żadnych polepszaczy , konserwantów czy barwników . Ja bardzo cenię naturalne produkty gdyż dbam o zdrowie dlatego ten soczek na zawsze pozostanie jednym z najlepszych soków jakie znam . Ze względu , że jest on naturalny na dnie pojawia się osad oraz można zauważyć rozwarstwienie dlatego przed użyciem należy wstrząsnąć . Ale te zjawiska świadczą o tym że Smaczek jest produktem naturalnym . 
Sok uwielbiamy razem z córką . Lubimy go zarówno za smaki wartości jakie posiada  choć czasem dolewałyśmy wody ponieważ jest on słodziutki . Zawiera antyoksydanty chroniące nasz organizm przed wolnymi rodnikami . Witaminy , minerały i błonnik wspomagający prawidłową pracę układu pokarmowego to zalety Smaczku z Radomki . 


Soki dostępne są również w szklanych butelkach . W wielkości 250 ml idelana dla dzieci do szkoły lub do pracy i w większej o pojemności 750 ml .  Wybór jest odpowiedni do potrzeb każdego . 


Sok wyciskany jest poprzez tłoczenie na zimno następnie poddany pasteryzacji . 5 litrów soku uzyskujemy z 8 kg. jabłek. 
Podsumowując Smaczek z Doliny Radomki to zdrowy , naturalny i pożywny sok . Dostarcza minerałów i witamin w tym witaminy C wpływającą na podniesienie odporności co jest szczególnie ważne przy przesileniu wiosennym . Uzyskany z wysokiej jakości słodkich jabłek . Dostępny w różnego rodzaju opakowaniach i pojemnościach . Jednym słowem to mój ulubiony sok jabłkowy . 
Smaczek z Doliny Radomki można kupić tutaj : http://www.soki-naturalne.eu/sokimetne/media/smaczek_z_doliny_radomki,23,1,0.html4 komentarze: