poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Regenerujące właściowści miodowego kremu Lirene

Witajcie kochani dziś opiszę  zalety miodowego kremu Lirene o działaniu regenerującym na skórę .

Uwielbim miód , a krem Lirene zawarł mój jego w swoim składzie co bardzo cenię . Miód od wieków znany jest ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i zdrowotnych . Już Kleopatra stosowała kąpiele w miodzie i mleku . Krem Lirene posiada silne właściwości regenerujące skórę dłoni narażoną na działanie szkodliwych czynników . Zimne powietrze , środki drażniące lub inne prace mogą spowodować , że nasza skóra będzie potrzebowała ratunku w postaci tego kremu .
Już po pierwszym zastoswaniu czuć wyrazną ulgę zmęczonym i szorstkim dłoniom . Ja stosuję ten krem w sezonie letnio - wiosennym gdyż wtedy pracuję w ogrodzie i skóra pomimo rękawiczek zostaje narażona na dziłanie różnych czynników .  Zawartośc olejku migdałowego dodatkowo odbudowuje płaszcz lipidowy . Krem tworzy barierę ochronną dzięki swoim właściowściom natłuszczjącym i wygładzającym . Krem dobrze sprawdza się na skórę poddaną działaniu niskich temperatur .

4 komentarze:

 1. Nie mialam takiego kremu a Twoja recenzja brzmi zachecajaco, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę kupić, stale mam kłopot z dłońmi, szczególnie wiosną i latem, jak dłubię w ziemi:) to tak jak Ty:)pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze się sprawdza dla skóry narażonej na działanie prac ogrodniczych :)

   Usuń